Vaata kodusid ja vali oma lemmik Kodu Kauniks konkursil!

Kodu & Aed
09.11.2017
Kodu kauniks
Kodu kauniks konkurss | Kodu & Aed

Head lugejad, taas on teil võimalik valida oma lemmikkodu tänavusel konkursil Kodu kauniks!

Aasta on lõppemas, saame teiega jagada oma rõõmsat elevust konkursilt Kodu kauniks. Ka tänavu on igal lugejal võimalik valida finalistide seast oma lemmik, kes  võidab 1000-eurose preemia uue ajastu kinnisvaraportaalilt Kinnisvara24.ee, mille uuendatud versiooniga saab tutvuda juba 2018. aasta jaanuaris.

Vaata kauneid kodusid ja hääleta Kinnisvara24 Facebooki lehel: hääletuse link asub siin

Sel aastal saatis oma kodu sisustamise suure töö ilusad viljad võistlustulle 41 peret. Tase on kõrge ja valikut preemianominentide leidmiseks oli rohkem kui küll.  Finaliste aitas valida kogenud sisearhitekt Ivi-Els Schneider. Ivi-Els on varemgi preemiažüriide töös osalenud ja juba aastakümneid ise kodusid kujundada aidanud,  kuid särama läksid ka tema paljunäinud silmad. Kodud rabavad ikka ja jälle oma loomingulisuse, hoolika suhtumise, soojuse, südamlikkuse ja sõbralikkusega. Siin nad on teie ees – 13 väga erinevat kodu. Vali oma lemmik välja ja e-hääleta Kinnisvara 24 lehel Facebookis, seal on valida ka kergem, sest näed iga kodu kohta kahte pilti.

Publiku lemmikkodu preemia on 1000 eurot ja selle paneb välja Kinnisvara24. Kõigi preemiate saajad avalikustatakse 5. detsembril konkursi pidulikul lõpetamisel, tulemustest saad lugeda ajakirja Kodu & Aed detsembrinumbrist.

 

Sarnased artiklid