Osale konkursil "Kodu Kauniks 2019" ja võida suurepäraseid auhindu!

kodus.ee
05.07.2019
Aasta aed. | Ühinenud Ajakirjad

Otsime, tunnustame ja auhindame ilusaid kodusid, huvitavalt kujundatud aedu ja põnevaid ideid. Osale kindlasti, võid saada väärikalt auhinnatud!

Aasta aed 2019
Bauhof

Äkki naudid just Sina suve Aasta aias 2019?
Aasta aias on omanäoline kujundus, elujõulised taimed ning eeskujulik hooldus. See on terviklik ja toimiv õueruum tegutseva pere jaoks, samas ka visuaalselt kaunis kooslus, kus asjatundlikult valitud taimed, need aia peamised elanikud, end hästi tunnevad. Aiakonkursil osalemiseks saada 30. juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist!
Aasta aeda 2019 premeerib 2500 euroga Bauhof. 

Hooldatud aed. | Ühinenud Ajakirjad

Hästi hooldatud aed
Husqvarna

Hästi hooldatud aias annavad tooni selged vormid ja puhtad pinnad: eeskujulik muru, kaunid hekid ja kenasti vormi pügatud põõsad-puud. Tunda on inimese kindlat kätt ja selget visiooni. See võib olla avar maastikuaed, aga ka hubaseks sisustatud roheline hoov, kuid juhuse hooleks ei ole siin jäetud kuigi palju ja kõik annab tunnistust oskuslikult kääre ja niidukit käsitlevast aednikust.
Hästi hooldatud aeda 2019 premeerib 1500 euroga Husqvarna. Aiakonkursil osalemiseks saada 30. juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist!

Elurohke aed. | Ühinenud Ajakirjad

Elurohke aed
Kekkilä

Elurohke aia preemia saab aed, kus tunnevad end hästi nii taimed kui ka putukad, liblikad ja linnud. Au sees peetakse kasvukohale omaseid taimeliike, aga ka kultuurtaimi, mida leidus juba vanaema aias. Siin leidub elupaiku siilidele, konnadele ja teistele väikeloomadele. Kõik, alates muru niitmisest kuni kompostimiseni on korraldatud keskkonnasäästlikult.
Elurohket aeda 2019 premeerib 1000 euroga Kekkilä. Aiakonkursil osalemiseks saada 30. juuliks vähemalt 8 fotot oma aiast ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist! 

Alternatiivaed linnas. | Ühinenud Ajakirjad

Alternatiivaed linnas
Bauhof

Parim alternatiivaed linnas on tore roheline rõdu, hästi planeeritud ja haljastatud terrass või hoopis kortermaja(de) ühine kogukonnaaed.
Parimat alternatiivaeda linnas 2019 premeerib 500 eurose kinkekaardiga Bauhof. Kodukonkursil osalemiseks saada 30. augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist! 

Veelahendus aias. | Ühinenud Ajakirjad

Veelahendus aias
Tiigitehnika OÜ

Veelahendus aias. Tiigist saab aia pilgumagnet, kui seal on kirgaspuhas vesi, ilus kalda- ja veesisene taimestus, viimistletud kaldajoon ning tiik sobib kokku ka aia planeeringuga. Jumet lisab vulisev vetemäng ojakese ja kaskaadidega. Konkursile on oodatud igas suuruses tiigid, ka päris pisikesed, sest isegi vaid 1m² suurune veesilm võib olla tõeline pärl. Saada 30. juuliks vähemalt 8 fotot oma tiigist ja aiast.
Parimat veelahendust premeerib 500 euroga Tiigitehnika OÜ.

Aasta kodu 2019. | Ühinenud Ajakirjad

Aasta kodu 2019
Swedbank

Äkki elad just Sina Aasta kodus 2019?
Aasta kodu võib olla suur või väike, terve maja või ühetoaline korter, asuda maal või linnas, aga üks on kindel – see isikupärane kodu särab kõiges! Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 € auhinnafondist.
Aasta kodu 2019 premeerib 2500 euroga Swedbank! Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist! 

Parim vannituba. | Ühinenud Ajakirjad

Parim vannituba
Gustavsberg

Otsime põnevaid lahendusi ja ootamatut lähenemist vannitoale, eriti läbimõeldud ja nauditavaid koduseid spaasid. Pole tähtis, kas see vannituba asub, see ruum on igal juhul stiilne, nutikas ja igati kasutajasõbralik. Parima vannitoapreemia võitmiseks saada 30. augustiks 8 või enam fotot oma vannitoast ja kodust aadressil kodukauniks@ajakirjad.ee.
Parimatest parimat vannituba premeerib Gustavsberg 1000 euroga! Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist! 

Põhjamaine kodu. | Ühinenud Ajakirjad

Põhjamaine kodu
Hemtex

Parima põhjamaise kodu puhul hinnatakse lihtsat, selget ja helgelt looduslähedast lähenemist kodukujundusele. Kasuks tuleb valgusküllasus ja klaarid lahendused, olgu see kodu siis maal või linnas, avaras korteris või väikeses majas või ehk hoopis vastupidi. Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust meiliaadressil kodukauniks@ajakirjad.ee ning lisa ka väike kaaskiri.
Parimat põhjamaist kodu premeerib 1000 euroga Hemtex, konkursi auhinnafond on kokku 14 000 eurot! 

Rahvuslik kodu. | Ühinenud Ajakirjad

Rahvuslik kodu
Omanike Keskliit

Otsime kaunist kodu, kus austatakse põlvkondade sidet ja esivanemate pärandit. See austus ulatub meieni kaunilt ja hästi nähtavana põlvest põlve edasiantud oskuste, tõekspidamiste või hästi hoitud esemetena, mis on selles kodus aukohal.
Rahvusliku kodu eripreemia, 500 €, annab võitjale Eesti Omanike Keskliit. Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist!

Mõnus kodu autole. | Ühinenud Ajakirjad

Mõnus kodu autole
Swedbank

Mõnus kodu autole on parim lahendus parkimiseks, ohutu ja mugav, keskkonda kaunistav viis auto parkimiseks kodu lähedal.
Mõnusat kodu autole 2019 premeerib 500 eurose kinkekaardiga Swedbank Liising. Kodukonkursil osalemiseks saada 30.augustiks vähemalt 8 fotot oma kodust ja saa osa 14 000 eurosest auhinnafondist! 

Konkursi kohta loe rohkem siit: www.kodus.ee/kodukauniks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid