Osale konkursil Kodu kauniks 2021!

kodus.ee
27.05.2021
"Aasta aed 2020" Tartu lähistel Kõrveküla asulas tehisjärve kaldal on igati täiuslik. | Meeli Tulik

Juba 21. aastat korraldab Eesti suurim kodu-, sisustus- ja aiandusajakiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja aedade konkurssi Kodu kauniks. Ka tänavu ootab osalejaid palju väärikaid preemiaid ja auhindu! Toimetus ootab fotosid armastusega rajatud aedadest 10. juuliks ja hubaselt sisustatud kodudest 30. augustiks.

Võistlusel Kodu kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja ning veebilehe kodus.ee kaudu jõuavad sadade tuhandete lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka silmapaistvaid ideid ja erilisi lahendusi oma kodu või aia mõnusaks muutmisel.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab žürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad - need, kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid.
Tiitliga aasta kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 19. korda välja Swedbank. Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof samuti 2500 euroga. Võistluse auhinnafond on 14 000 eurot, sponsorite hulka kuuluvad lisaks Bauhofile ja Swedbankile ka Hemtex, 4ROOM, Aquaphor, Gustavsberg, Husqvarna, Tiigitehnika OÜ, Kekkilä ja Eesti Omanike Keskliit.

 

Kuidas kandideerida võistlusele Kodu kauniks 2021?
 

* Võistlusel osalemiseks saada vähemalt kümme fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118.

* Lisa fotodele kaaskiri, kus tutvustad oma peret, kodu ja/või aeda. Ära unusta aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!

* Aiavaldkonnas on kandideerimise tähtaeg 10. juuli, koduvaldkonnas 30. august.

* Lisaküsimuste korral helista telefonil 610 4000 või kirjuta kodukauniks@ajakirjad.ee. Konkursi Kodu kauniks käiguga saad kursis olla Facebookis, www.facebook.com/kodusee ning võistluse reglemendiga tutvuda veebilehel www.kodus.ee/kodukauniks

 

Aasta kodu 2020. | Juta Kübarsepp
Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid