Vähem vaeva, hõlpsam elu
Tiina Lang
Juhul, kui taimed kasvavad tihedamalt, pole mõistlik multšikangast peita. Seda teevad taimed aja jooksul ise. | Piret Kukk

On tore, kui aed püsib pärast suuremat pingutust mõnda aega korras nagu äsja küüritud elamine, nii et ärritavad umbrohututid on taandunud. On see ilma abivahenditeta võimalik?

Alles eelmisel kevadel sai püsikupeenrast kõik taimed välja kaevatud ning nende juured puhastatud, maapind sügavamaltki kui ½ m läbi tuulatud, välja nopitud kõik silma jäänud naadi- ja orasrohu juured.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid