Trikid, mis muudavad tolmuimejaga puhastamise lihtsaks. Uue põlvkonna tõhusad aurupuhastid

12.03.2018
Sisuturundus
Moodsad aurupuhastid tagavad kõrge puhtustaseme ja väldivad väikseimate tolmuosakeste uuesti keskkonda sattumist puhastamise ajal. | Tootja

Kuidas kodu koristamine ja tolmuimejaga puhastamine korraldada kiiresti ja lihtsalt? Polti moodsad ja tõhusad aurupuhastid tulevad siin appi.

Kodu koristamise ajal peab käituma organiseeritult – koosta plaan, mis aitab sul säästa aega ja energiat. Üldiselt peseme põrandaid, võtame tolmu, teeme voodid ära, peseme aknaid (mida rohkem aknaid, seda rohkem aega läheb) ning lõpetame koristamise põranda puhastamisega.

Esiteks on tähtis enne aurupesu tolmuimejaga eemaldada kogu mustus, mis tekkis tolmu võtmise ajal: tolmuimejaga põrandal oleva mustuse eemaldamine võib tunduda lihtsa ülesandena, kuid tegelikult saab seda teha hoopis optimeeritumalt. Selleks jagame sinuga mõne nipi.

Kõigepealt eemalda põrandalt kõik esemed: paiguta toolid laudadele ning võta ära vaibad ja muud esemed. Pärast seda võta ette järgmised sammud, mis aitavad sul koristada kiiresti ja põhjalikult:

1.Tolmuimejaga puhastamine aegluubis

Tolmuimejaga aeglaselt koristades (eriti vaipu) saad kätte rohkem tolmu. Pööra eriti suurt tähelepanu nurkadele ja ära unusta mööblialuseid. Mööbli alt koristamiseks liiguta kergemaid esemeid. Lisaks väsitab selline koristamisviis tunduvalt vähem!

2. Ära raiska aega

Riputa oma tolmuimeja külge kott, kuhu saad panna kõik need esemed, mis ei mahu tolmuimejasse. Nii ei pea sa kogu aeg pause tegema.

3. Puhasta väikeseid esemeid

Võta vanad sukapüksid, libista nad tolmuimeja otsaku peale ning seo kummipaelaga kinni. See on praktiline viis, kuidas võtta tolmu väikestelt esemetelt ja vältida nende tolmuimejasse sattumist. Samuti saad nii kaitsta õrnu esemeid nagu näiteks kangast lilli.

4. Alusta nurkadest

See võib tunduda iseenesest mõistetav, kuid nii saad olla kindel, et ei käi samast kohast mitu korda üle. Alusta nurgast, mis asub uksest kõige kaugemal ja pista tolmuimeja pistikusse, mis on väljapääsule kõige lähemal. Nii ei pea sa ühte ala mitu korda puhastama.

Tõhusad abimehed
 

Vaporetto SV450 Double aurumopp . | Tootja

Aurumopp ja käsi-aurupuhasti. Kaks toodet ühes kõikide pindade puhastamiseks.

Vaporetto SV450 Double aurumopp ühendab endas ühe seadme kaks funktsiooni: aurumopp ja käsipuhasti kuni 15 erineva pinna puhastamiseks: parkett, keraamiline plaat, marmor, vaipkatted ja vaibad, pliidiplaadid, õhupuhastid, kraanid, vannitoa sisustus, vuugivahed, aknad ja peeglid, polsterdus (diivanid, tugitoolid, padjad ja madratsid), uksed ja garderoobiuksed, radiaatorid, kardinad, riided ja taimed. Aurumopp on kerge ja mugav, tapab ja kõrvaldab 99,9% mikroobidest ja bakteritest.

Lai valik tarvikuid ja spetsiaalne Vaporforce hari võimaldavad pääseda ka kõige raskemini ligipääsetavamatesse nurkadesse, tagades tänu naturaalse auru jõule täiuslikku hügieenilisuse. Masin soojeneb väga  kiiresti üles -  kuni 15 sekundiga.

Unico MCV50 Allergy Multifloor Turbo on usaldusväärne liitlane allergikutele. | Tootja

Mitmeotstarbeline tolmuimeja kombineeritud imemise ja aurupuhastusega.

Unico MCV50 Allergy Multifloor Turbo on võimas mitme tsükloniga tolmuimeja, mis võimaldab teostada põrandate süvapuhastust ning tänu HEPA filtrile peab kinni ka kõige väiksemad tolmuosakesed, suunates välja puhtama õhu. Seetõttu on Unico usaldusväärne liitlane allergikutele. Masin on valmistatud Itaalias.
MCV50 Allergy Multifloor Turbo on ka tõhus aurupuhasti survega 4,5 bar ja automaatse täitesüsteemiga kõikide kodu pindade hügieeniliseks puhastamiseks. Kasutamise hõlbustamiseks tagavad kaks automaatset puhastusprogrammi auru ja tolmuimemise vajaliku kombinatsiooni põrandate ja polstri puhastamisel.

 

Vaporetto Smart 40 Mop puhasti auru jõud hävitab 99,99% eostest ja bakteritest. | Tootja

Kõrgsurveboileriga aurupuhasti.

Vaporetto Smart 40 Mop on aurupuhasti, mis ühendab kõrgsurveboileriga genereeritud auru jõu praktilise aurumopiga tänu Vaporforce’i harjale. Kompaktne seade, mis on varustatud täieliku tarvikute komplektiga, puhastab tõhusalt paljusid pindasid alates põrandatest ruloodeni, pliitidest kardinateni, vannitoa furnituurist taimedeni ja veel enamgi.
Uuel hulknurksel harjal on lai auru edastuspind, mis on ühendatud suurepärase paindlikkusega, et pääseda isegi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, garanteerides kiirema ja tõhusama puhastuse. Integreeritud harjased hõlbustavad paakunud mustuse eemaldamist, sest auru jõud toimib koos harjaste abrasiivse toimega.

Lähemalt saad toodetega tutvuda siin.

Sarnased artiklid