Nipid, kuidas õuesillutis umbrohust ja samblast priiks saada keemiavabalt
kodus.ee
Kemikaalid kahjustavad oluliselt pinnast ja mullaelanikke, võivad kividele jätta inetud plekid ning ohtlikud olla. Puhtaks saab ka ilma keemiata. | Tootja

Kui kevadel jäi tänavakivide vahelt umbrohu ja sambla eemaldamine vahele või on kuuma suvega tüütud kõrred taas vohama hakanud, on nüüd paras aeg kivid enne talve tulekut korda teha. Nii ootab kevadel ees kaunis ja korras aed.

Tihti kiputakse umbrohust ja samblast vabanemiseks haarama tugevatoimeliste vahendite järele nende kiire ja tõhusa toime tõttu. Tegelikult kahjustavad kemikaalid oluliselt pinnast ja mullaelanikke, võivad kividele jätta inetud plekid ning ohtlikud olla nii enda kätele, aias mängivatele lastele kui ka neljajalgsetele sõpradele.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid