Kasvata ise maitsvaid (poti)tomateid
Ingmar Pappel
Ingmar Pappel

Soovid suurt saaki või eelistad rohkem erinevaid maitseid? Põnevaid tomatisorte saab isegi vähese kogemuse korral edukalt kasvatada nii kasvuhoones, terrassil, rõdul kui õues pottides.

 

Aastakümneid on kasvatatud valdavalt punaseid tomateid peamiselt klaas- või kilekasvuhoonetes, kuid nüüdseks on nii sortide valik kui kasvatustehnoloogiad muutunud. Kile ja klaas on asendunud plastiga, tomat ei ole enam alati punane ning kasvatada saab teda kõikjal, kus on piisavalt valgust.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid