Aed täis tegutsemislusti ja loomisrõõmu

Kaja Kurg
06.08.2019
Suur kiviktaimla rõõmustab silma kevadest sügiseni. Kevadel õitsevad siin padjandtaimed ja tulbid, seejärel toovad värvirõõmu suvelilled, püsikud ja roosid, mille vahel hõljuvad kõrreliste puhmikud. | Tiit Koha

Muuga aedlinna, mis rajati ammustel aegadel Tallinna servale eelkõige potipõllundusega tegelemiseks, on tekkinud ilusaid ja nutikate lahendustega aedu. Üks selline on ka Helve Stepanova ja tema pere suvine paradiis. "Kodu kauniks"  finalist 2018. aastal.

„Vanaema veedab kõik oma tööst vabad päevad suvilas midagi toimetades. Ta kohe ei oska lihtsalt istuda ja puhata. Lilled on temale kui oma lapsed, kes vajavad hoolt ja armastust, ning seda juba meie Mana oskab jagada! Suvila uksed on alati kõigile avatud. Suvel toimub seal alati palju sünnipäevapidusid ning saunaōhtuid. See on koht, kus kogu perele meeldib kokku saada ja värskes õhus olla.”
Sellise toreda kirja saatis aasta tagasi Kodu Kauniks konkursile Helve lapselaps Breth. On ääretult tore, kui järeltulev põlvkond oskab näha ja hinnata oma vanavanemate tehtut. Võtsime küllakutse rõõmuga vastu.

Edasi lugemiseks

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid